Умови обміну та повернення товарів в інтернет-магазині icd.com.ua

Повернення товару належної якості  в інтернет-магазині icd.com.ua здійснюється згідно зі статтею 9, Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту здійснення покупки. Повернення товару здійснюється за таких умов:

 1. Товар повинен бути в оригінальному стані без ознак використання, встановлення, вклеювання, подряпин, потертостей, сколів, плям та ін.
 2. Заводські захисні плівки не повинні бути зняті з товару, на запчастинах не повинно бути слідів клею та інших ознак самостійного ремонту.
 3. Пакування товару має бути збережене у відповідному стані. Товар повністю укомплектований та збережено фабричне пакування.

*Обмін та повернення товару належної якості проводиться виключно за умови, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, комплектація, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Повернення товару належної якості, належить до всіх категорій та товарів на сайті. Повернення та обмін товару здійснюється за адресою складу компанії -  м. Київ, вул. Є.Коновальця 34-А, або за допомогою логістичної компанії Нова Пошта (за тарифами перевізника). При поверненні товару вартість за пересилку не повертається!

*Обмін та повернення товару неналежної якості (Пошкодженого). Товар неналежної якості можна обміняти чи повернути у випадку виявлення дефекту будь-якого характеру при отриманні товару.  Тому, при отриманні посилки просимо уважно оглянути товар на предмет візуальних дефектів, механічних пошкоджень, відповідності найменування, у присутності відповідальної особи компанії, яка здійснювала доставку.  Для оформлення повернення просимо зв’язатися з менеджером компанії. Повернення товарів неналежної, належить до всіх категорій та товарів на сайті. Повернення та обмін товару здійснюється за адресою складу компанії -  м. Київ, вул. Є.Коновальця 34-А, або за допомогою логістичної компанії Нова Пошта (за тарифами перевізника). При поверненні товару вартість за пересилку не повертається!

Умови гарантії в інтернет-магазині icd.com.ua

Гарантія в інтернет-магазині icd.com.ua надається терміном від 14 днів до 1 року. Гарантія на кожен товар індивідуальна, питайте у менеджера терміни.

Гарантія поширюється на:

 • Дисплеї та дисплейні модулі
 • Акумулятори
 • Корпусні частини
 • Шлейфи
 • Аксесуари
 • Інструменти та обладнання
 • Захисне скло

 * Гарантія не поширюється на деякі види запчастин, тому, щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, уточнюйте у менеджерів наявність гарантії та гарантійні терміни на придбаний товар.

У гарантійному обслуговуванні може бути відмовлено в таких випадках:

 • Наявність слідів встановлення та експлуатації (залишки клею, подряпини, потертості)
 • Втрачений товарний вигляд комплектуючого/упаковки
 • Наявність механічного пошкодження
 • Відсутність захисних плівок, печаток, стікерів та пломб
 • Сліди паяння
 • Перевищення гарантійного терміну

Гарантія не покриває ризики пошкодження або втрати посилки поштовою службою або іншою компанією-перевізником. Тому, при отриманні, просимо уважно звірити вміст посилки з пакувальним листом у присутності відповідальної особи компанії, яка здійснювала доставку. Наша компанія не несе відповідальності за випадки втрати та пошкодження товару при транспортуванні. Якщо такий випадок відбувся, необхідно зробити фотофіксацію пошкодженого товару, після чого скласти акт на пошкоджену посилку, виходячи з правил компанії-перевізника.

Повернення коштів

Згідно із законодавством, при поверненні товару розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент покупки. За домовленістю з покупцем. Продавець має право провести обмін на товар за тією ж вартістю або з перерахунком ціни. Гроші за товар, оплачений карткою, готівкою або за безготівковим розрахунком, будуть повернуті тим самим способом покупцю. Чи за домовленістю з покупцем в будь-який інший спосіб.

Якщо товар був попередньо оплачений, але при отриманні покупець відмовився від товару в односторонньому порядку без поважних причин, що призвело до додаткових витрат продавця (платне зберігання, зворотна доставка), тоді повернення грошових коштів може бути проведене з вирахуванням суми додаткових витрат продавця.

В компанії icd.com.ua ми цінуємо Вашу довіру і робимо все можливе, щоб забезпечити Вас якісними товарами. Більше інформації щодо гарантії, обміну та повернення товару ви можете отримати в наших менеджерів за номером +380677250110, або написати нам на пошту orders.icracked@gmail.com