Корпоративна культура

iCracked - це компанія, яка ставить людей на перше місце. Вони вірять, що співробітники — це найцінніший ресурс компанії. Без них  iCracked не був би тим, чим він є сьогодні.

Ми компанія, яка прагне до успіху, шукає людей — які розділяють її цінності. Ми цінуємо досвід, знання та енергію наших співробітників, які є фундаментом нашого успіху. Ми горді тим, що в нашій команді працюють професіонали, які люблять свою справу.

Ми пропонуємо цікаву роботу в дружньому колективі, який постійно розвивається. Ми гарантуємо хороші умови праці, можливість навчання та кар'єрного зростання. Якщо ви хочете працювати в успішній компанії та зростати разом з нами, надішліть нам своє резюме.

Корпоративи — це чудова можливість для співробітників познайомитися ближче, відпочити та повеселитися. Компанія завжди організовує цікаві заходи)    

Осінній корпоратив був дуже веселим. Ми зняли будиночок і цілий день провели на природі. Готували смачні шашлики, жартували та грали в ігри. Це був чудовий день, який ми всі запам’ятаємо надовго. А Новий Рік ми відзначали у барі. Було багато людей, жива музика звучала на всю гучність, смачна їжа та напої. Це був незабутній вечір, який ми проведемо разом ще не один раз)

Приєднуйся до нашої дружньої сім'ї та зростай разом з нами)